Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már 1 éve, gólyatá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már 1 éve, gólyatáborban kezdődött, segítség?

Figyelt kérdés

van egy fiú,akivel már 1 éve nézegetjük egymást,de még semmit sem lépett,14/L vagyok,ő 15 éves.

Ma történt az hogy tesijük volt,és én láttam őket az ablakból tesizni,de ő nem vett észre.

Nekünk utánuk jön a tesink,én hamar oda akartam érni az öltözőbe,és amikor mentem odafelé,akkor látom hogy kijön az öltözőből félmeztelenül,tehát nem volt rajta póló.

Amikor meglátott akkor rám mosolygott és elpirult,és bement a másik öltözőbe.

Még mindig semmi más jel nincs,csak annyi hogy a suliba mindig nagyon néz.

Mivel lehetne úgymond bátorítani? vagy esetleg kicsit jobban magamra vonni jobban a figyelmét?

A NORMÁLIS válaszokat előre is köszönöm :))


2015. szept. 14. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
írj rá facebookon
2015. szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is csak fiú vagyok és már két éve... :c 14/f
2015. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
te is flangálj előtte félmeztelenül
2015. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Irj neki facen.
2015. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!