Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért van az hogy guggolásnál...

Miért van az hogy guggolásnál fáj a bal térdem? Egész nyáron itthon voltam, csak a gép, és most hogy kezdődött a suli, minden órán tesin futottunk. Izomlázam is volt, ma délután meg elkezdett fájni a bal térdem.

Figyelt kérdés

2015. szept. 14. 18:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és tervezem hogy megyek kondizni és járni küzdősportra avagy önvédelmi edzésekre 14/F
2015. szept. 14. 18:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Ültél a gép előtt. Behúzott lábbal, megfeszültek a szalagok. De érdekes, hogy csak egy. Porcerősítőt szedhetnél. DE orvos.
2015. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szüleimnek sosem mondom el az ilyen dolgaimat, max ha lázas vagyok, akkor azt tudják. A legutolsó "balesetem" amiről tudnak, az kb. 4-5 évesen volt, azóta semmi:D
2015. szept. 14. 18:57
 4/6 A kérdező kommentje:
A lábamnak van egy támasztó, ami igazából az asztalt fogja össze, de arra rakom fel a lábam mindig. Vagy pedig az asztalra.
2015. szept. 14. 18:58
 5/6 A kérdező kommentje:
De egész nyáron kb a negyedében volt behajlítva a lábam.
2015. szept. 14. 18:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Mint kiderült a futás miatt volt, jól meghúztam az egész lábamat..
2015. szept. 23. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!