Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem hogy elfelejts...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem hogy elfelejtsem? Egész nyáron nem gondoltam rá, aztán véletlenül kicsúszott valami a számon, és az egész rémálom újra kezdődött.

Figyelt kérdés
Első óta tetszik, most megyek 8.-ba. 4 éve jött egy új lány az osztályba, a srác meg teljesen beleesett, egy ideig jártak is, de aztán a csaj vagy mindig kidobta, vagy visszafogadta. A srác kedves, jófej, aranyos és vicces, nem ezt érdemelné, de ugye a csaj mindig csak játszott vele. 7.-ben a fiú megtudta, hogy mit érzek, és a facen mondta, hogy neki senki más nem tetszik, nem is akar senki mást, csak azt a lányt, aki ugye 4 éven át játszott vele. Egész nyáron próbáltam kiverni a fejemből fiút, (amúgy jóban vagyunk, tudunk együtt hülyülni), de egyszer véletlenül elszóltam magam, és csak azután eszméltem fel rá, hogy ezt most tényleg kimondtam. és most rájöttem, hogy szeretem. Még mindig. Hogy lehet elfelejteni, kiverni a fejemből és elűzni minden ilyen rossz érzést? Komoly kérdés akar lenni, tehát komoly válaszokat várnék.

2015. aug. 29. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasonló nálam is a helyzet , de nálam a fiu egyszerűen bagózik rám...
2015. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha el akarod felejteni vagy bagyon sok időbe fog telni de akkor se lesz teljes a felejtés, vagy pedig találnod kell egy másik srácot.

Hasonló velem is történt csak én szerelmes voltam majd a lány elutasított és csak úgy tudtam felejteni 1 év után is hogy ismét megtalált a szerelem. Úgy hogy tapasztalatból mondok véleményt

16F

2015. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne gondolj rá, és úgy elfelejted.

És ne feledd: nyugodj meg! Attól megnyugszol!

2015. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! nyugodjak meg, és attól megnyugszok? Remek tanács köszi szépen ;D ^_^ Majd hasznát veszem :D
2015. aug. 29. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha barátok vagytok, akkor nem igazán tudod elfelejteni, hisz mindig beszéltek stb. stb. szóval át kell gondolnod, hogy azt szeretnéd, hogy ha már nem lehettek együtt, akkor barátok maradhassatok, vagy inkább hagyod az egész srácot a fenébe úgy ahogy van, és akkor előbb utóbb elfelejted...viszont ha barátok maradtok akkor sajnos még egy darabig gyötörni fog ez, de valaki úgyis jön majd aki elfelejteti veled őt.
2015. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!