Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van, ha szebb az anyja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha szebb az anyja?

Figyelt kérdés

Barátnőm tegnap bemutatott a szüleinek és,húhhhh,az anyukája eszméletlenül csinos NŐ!!!! Egész este csak bámultam és hallgattam őt,tök kedves,és művelt és annyira bejön,hogy ciki vagy sem merevedésem volt.

Mit csináljak? Folyton rá gondolok és már alig várom,hogy láthassam,de közben a barátnőmet szeretem és ő is engem,de egyszerűen nem megy ki a fejemből az anyukája.



2015. szept. 16. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

Úgy látom meg kell fűrészelned!

Csak rajta múlik!

Te már ott vagy!

2015. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hajrá
2015. szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Miért vagy olyan válogatos? Vagy az apukája nem jött be?
2015. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Nezd meg a lanyat, dugd meg az anyjat.
2015. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Vagy dugd meg az anyját, vedd el a lányát. :)
2015. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez elég gáz:"D Mármint ha a barátnőd helyében megtudnám hogy így érzel nem kicsit lennék kiakadva. Fuuh...belegondolni is szörnyű:D
2015. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó: egyetértek, sőt ez még családon belüli féltékenykedések sorozatát is beindítaná. Szerintem egyszerűen elégedj meg a lányával. Bocsi, de nincs ennél jobb tippem :/
2015. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A férfiak brutál nagy százaléka vonzódik a barátnője annyához de azt szokták mondani ha kíváncsi vagy hogy hogy fog kinézni majd a csaj nézd meg az annyát
2015. szept. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
57%
# A férfiak brutál nagy százaléka levarrná a női nem 90%-át. Csak az értelmesebbjét nem a farka vezeti.:D
2015. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Utolsóval egyetértek, barom vagy, ha eldobod a barátnőd egy egyszeri alkalomért, próbáld meg elfelejteni, vagy tedd tönkre a kapcsolatod és egy anya-lánya kapcsolatot is. Választhatsz
2015. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!