Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az egyik ismerősömre jobban ragadnak a fiúk mint rám mikor mindenki azt mondja h én szebb vagyok nála?

Figyelt kérdés
Nem èrtem. Mert kétszínű és nem is igazán szép de mindnenki oda van érte. Ilyen tök fullos fiúkkal talalkozgat. A lány tényleg nem egy szépség és az alakja se jo. Én sem vagyok hobátlan, sőt szépse de nála szebb. Ezt több osztalytársam is megmondta. De nagyon zavar hogy ezt mondják és ugy érzem hogy ez nem igaz mert én egy fiunak sem kellek :( ő meg töménytelennek. Szerintetek ez miért van?! :(

2015. júl. 23. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi lennék!:)
2015. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
100%

Kisugárzás/önbizalom, plusz akkor ő kelleti is magát.

25/F

2015. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is, mert nem irigy.


Továbbá közvetlenebb a fiúkkal és tud velük kommunikálni, nem csak a csodára vár, hogy majd valami történik és hirtelen minden fiú odáig lesz érte.

2015. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jobb a kisugárzása, és ezek szerint önbizalma is van rendesen. Nem is csodálom, hogy van önbizalma, ha tényleg ennyi pasinak kell.
2015. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Hmm, érdekes. Én pedig rád ragadok ;)
2015. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy a melleivel és a kisugárzásával hódít.
2015. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Állitolag kisugárzása sincs. Melle meg 😂 tenyleg olyan lapos mint a deszka. Es onbizalma sincs és nem momdhatnam h sokat beszel fiukkal. Én a fiukkal sokkal jobban kijovok. Baratilag.
2015. júl. 23. 15:58
 8/14 A kérdező kommentje:
Jah es nem közvetlen a fiukkal. Nem h fiukkal de lanyokkal sem tud szinte beszelgetni
2015. júl. 23. 15:59
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de én már ezután a pár sor után se barátkoznék veled. Akkor inkább a másik lány. Igaz, hogy nem ismerem, de értelmesebbnek tűnik.
2015. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az itt a baj h nem ismertek... se ot se engem👏👏
2015. júl. 23. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!