Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pár tipp amitől szebb lehetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár tipp amitől szebb lehetek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,de eléggé csúnyácska.Néha úgy érzem az emberek semmibe vesznek.Jó,tudom,hogy még változni fog az arcom meg próbálok fogyni is hátha attól kicsit karakteresebb lesz,nem tudom.De mégis a középiskola kegyetlen hely ahol nem lehet így érvényesülni.Tudnátok adni pár tippet ami segíthet?Hordok szoknyát meg ilyenek ezzel nincs gond,de magassarkú kilőve mert 178 magas vagyok.

2015. jún. 27. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia:) smink? divatosabb öltözködés? Azért a ruha nagyon sokat dob egy emberen.. főleg egy lányon. Hajad is mindig legyen tiszta és ápolt.
2015. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vagy küldj képet ha van merszed és akkor megmondom :p

21f messzi földről

2015. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Próbáld megtalálni az olyan fazonú ruhákat, amik tetszenek és jól is állnak. Ápold a bőröd, főleg az arcbőröd, és a körmeidet. Válassz olyan frizurát, ami jól áll: menj el egy fodrászhoz és kérd ki a tanácsát, hogy mi állhat neked jól. Az alakod formálásába már belekezdtél, tehát sportolj sokat (ajánlom a lassú futást egyenes talajon) és étkezz egészségesen, de semmiképp ne koplalj, mert attól nem leszel fittebb és mihelyt eszel, visszamennek a kilók, akár még a duplája is annak, amit koplalással "leadtál". Tehát életmódváltás. És végül, de nem utolsó sorban, húzd ki magad! Legyél büszke a magasságodra, mert szép! Én is 15 éves, 178 cm-es lány vagyok, szóval tudom milyen. Nincs rosszabb látvány egy púpos lánynál..
2015. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legfontosabb az önbizalom
2015. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Ott van például a legjobb példa, Kleopátra. Cseppet sem volt szép. Valójában eléggé randa volt - alacsony, görbe orrú, satöbbi. Viszont rendkívül magabiztos volt, és nagyszerűen tudott beszélni. Két híres római császár szeretője volt ;)
2015. jún. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fogadd meg az előttem válaszolók tanácsait, mert hasznosak. Hidd el tudom miről beszélsz, nekem is voltak problémáim abban az időszakban. Ami igazán megoldja, a környezetváltozás, majd, ha elballagsz, de addig is sokat lehet javítani :) Amúgy nekem végül az jött be, hogy megtanultam a tekintetemmel "bánni". Furcsának tűnhet, de rajtam többet segített mint egy új ruha, vagy bombaalak. Soha semmi különleges nem volt bennem, az az átlagos, szürke kisegér voltam. De a tekintetemet mindig megjegyzik. A kisugárzás amúgy is sokat számít. Próbálj meg úgy nézni az emberekre, hogy az összes pozitív érzelmed kisugározd rájuk. Mosolyogj, és a szemeddel ne csak nézz, hanem figyelj igazán oda az adott emberre, esetleg nézz mélyen a szemébe. :) Sok sikert!
2015. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!