Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötlet? Már nem bírom! Vajon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötlet? Már nem bírom! Vajon mit akar?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik már egy éve mindig látom, s ő is szokott nézni, de nem mer akkor a szemembe nézni, ha én is ránezek. Igazábol nem tudom, hogy tetszem-e neki, gyakran nez, van, hogy csak azert jon 2 megallot(mikozben mehetne tobbet is) egy masik busszal, mert en is ott szallok, de egyikunk sem mer lepni, vagy barmi. En meg ramosolyogni is felek, mert lehet h nem tetszem neki s hulyenek fog nezni. Nekem nagyon tetszik, mit csinaljak? Altalaban en sem es o sem utazik egyedul. Nem tudom hogy melyik suliba jar, de van rola kepem. Ha van otletek, hogy esetleg hogy talalhatnam meg, arra is kivancsi lennek.

#fiú #busz #iskola #pasi #srác #szemezni lépni
2015. szept. 17. 18:16
 1/5 anonim válasza:
Szia :) szerintem próbálj meg vele beszélni vagy csak mosolyogj hátha veszi a lapot ;)
2015. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó is lenne, de félek, hogy nem tetszek neki, és akkor meg nehogy hülyének nézzen. Vagy pont, hogy nem felém, hanem tesóm felé nézeget. Meg attól is félek, hogy ha nem tetszek, utána milyen gáz lesz vele utazni minden reggel. Kéne egy kis önbizalom, tudom
2015. szept. 17. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy ha odacsapódtok hozzájuk hódítani, akkor, bájosan nevetgélve esetleg, akkor lehet valami. Ha van a közelükben hely, hogy mind odafértek. Bár ez nemtom, mennyire jó ötlet, de lehet, hogy örülnének, hogy bájos csajok odatelepednek hozzájuk. -Nem is kell feltétlenül, h lányok legyetek mind, te meg akikkel utazol- Bár azt se tom, hogy mennyi időtök lenne dumálni; de én úgy érzem, hogy csoportosan lehetne ismerkedni. És akkor az mégse nyomulós, és akkor ilyen kedvesen, meghitten szórakoztató, baráti hangvételű szitu is kijöhetne belőle. Most eszembe jutott, hogy úgy viszont, hogy leszállva, hát nemtom, ha egy irányba mentek sokáig, akkor lehet nem lenne szerencsés már a megállóban leszállva megszólítani, mert ha mégse jössz be neki, meg hát kényszerből együtt menni, meg akkor 10 méterrel egymás mögött, az már rossz lenne. Viszont ,ha nem egyfele mentek, akkor ráér akkor is; bár még a buszon ülve/állva se biztos, hogy jó, ha egyfelé mentek, hát nemtom na, próba-szerencse, mert különben sose tudod meg, mi lett volna, ha ,és akár tetszhettél is neki. Tetszhetnél, tod, mikor múltidőre visszanézel, hogy tényleg mi lett volna. Hát amúgy, ha úgy érzed, gyűjts még rá erőt, nem kell hirtelen nekifutásból-felindulásból odadzsalni és megszólítani. Készítsd rá fel magad, hogy majd oda mész, mert lehet, hogy anélkül meg simán csak belepirulsz és nézel ,és ők is néznek, és akkor már utána ők is kínosan fogják magukat érezni, vágod na! Hát,majd ha eszembe jut esetleg még valami, majd írok.
2015. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. En nem csoportosan utazom, hanem tedommal, o viszont a barataival. Elhataroztam, hogy holnap akármi lesz rá mosolygok. Eddig ezt se mertem meg, dd nem akarom tetlenul hagyni, eleg volt abbol a tavalyi ev is.
2015. szept. 17. 22:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Na igen, eh se jott ossze. Ezen a heten egyedul utazom, de most meg o nincs.
2015. szept. 22. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!