Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit akar? Vagy egyaltala...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akar? Vagy egyaltalan akar valamit?

Figyelt kérdés

Van egy fiu. Aki nemreg csatlakozott az egyesuletunkhoz. Igy nostmar egyutt edzzunk. Amikor fele nezek, akkor o mindig engem nez, bamul. Minden alkalommal igy van.

Amikor megallok egy helyen es o tavol all tolem, akkor kozelebb jon, sot megall mellettem.

De nem beszel velem.



2015. aug. 13. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Fél megszolítani, ha tetszik neked menj te is közelebb, szemezz vele, aztán tuti meg fog szolítani.
2015. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szoval tetszem neki?
2015. aug. 13. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom igen, nagy rá az esély.
2015. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 theazombiee ***** válasza:

Véletlenül menj neki. :D

Tuti tetszel neki.

2015. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem olyan ronda lehetsz, hogy az már vonzza a tekintetet...

na vajon mit akarhat? -,-

2015. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat ha nem birod kivarni akkor szolj hozza valami alltalanosat.. aztan kiderul, h mifele a srac.. ha elkezdtek beszellgetni elobb utobb ugy is eldpntod, h milessz a sorsa.. na sok sikert :)
2015. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En is ezt csinalom. Amit te irtal ki 100%-ban megegyezik...:p es igen akarok vmit. 14F
2015. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De nyugi vszleg nem ismerlek. :D
2015. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!