Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érzem hogy menni akar, elfogom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzem hogy menni akar, elfogom engedni, vajon vissza jön?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint 8 hónapja együtt vagyunk nagy volt a szerelem míg el nem utazott egy hónapra Lengyelországba. Amióta vissza nem tudja mit is érez irántam. De érzem, hogy valahol még szeret mert, ha nem szeretne elment már volna. Így úgy döntöttem kilépek az életéből. Vajon rájön,hogy hiányzom neki az életéből? Borzasztóan szeretem őt és nem akarom elveszteni de, ez így már nem jó, hogy nem tudja, hogy akkor most mi is vagyok én neki.
2015. szept. 8. 19:46
 1/2 A kérdező kommentje:
*amióta vissza jött
2015. szept. 8. 19:47
 2/2 anonim válasza:
engedd el ha szeret visszajön
2015. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!