Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet jó benyomást...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet jó benyomást tenni a szüleinél?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki kissé messze lakik tőlem, de elhívott egy fontos eseményére, ahol a szülei is ott lesznek. És nekem bejön ez a lány, csak én nem tudom, hogy én neki igen. De sokat célzott már rám (például el is hívott már bálba, mert tudja, hogy olyan gyáva vagyok, hogy magamtól nem merném elhívni...). És a szülei nagyon szigorúak vele, de elmondásai szerint másokkal nagyon viccelődősek. És én nem értek olyan nagyon sok mindenhez, meg nem is szoktam velük felvágni, még akkor sem nagyon, ha kérdeznek. Beszéljek nyugodtan a hobbijaimról és magamról vagy mi legyen? 19/f

2015. szept. 19. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Légy kedves, mosolyogj, és köszönj illedelmesen.

Akkor szólalj meg, ha fontos, és oda illik a mondandód. Ennyi tömören. :)

Sok sikert! :)

24/F

2015. szept. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Arról hogy te egy numera virtuóz vagy Nem kell beszélni majd a lány rájön hogy Mekkora Kincs került a birtokába és akkor Nem akar majd elengedni..addig pedig legyél kedves szerény diszkréten de ha Le szâll az esetecés ágyba kerültök akkor mutate meg a magyarok Istenét és Ne szerénykednem, legyél,ember az ágyban és bitangul elégitsed ki a kusleányt!
2015. dec. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!