Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Testi vonzódás vagy több?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testi vonzódás vagy több?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam táncpróbán és mindenki táncolt mindenkivel. Amikor egy bizonyos fiúval voltam, éreztem, hogy ott lent bizsergek és olyan érzésem volt, hogy majdnem benedvesedek. A csoportból ő tartott a legjobban és ő húzott magához a legközelebb.

Amúgy tök átlagos srác, egyáltalán nem az esetem (szőke hajú, szemüveges, vékonyka, pont az ellentéte annak, akik be szoktak jönni), de ennek ellenére kedvem lett volna lesmárolni, mikor közel húzott magához.

Ez mitől volt? Testi vonzalom, annak ellenére, hogy külsőre nem az esetem, de a kisugárzása tetszik?! Vagy azért volt, mert annyira közel voltunk egymáshoz, hogy szinte mindenünk összeért?

Hasonló esetben lévők véleményét várom, illetve, akik jó véleménnyel tudnak szolgálni! Bunkók kíméljenek!

L/16



2015. szept. 20. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kislány, az a helyzet, hogy nem tudod, mi jön be neked! Elképzeltél egy ideált a fejecskédben, de a tested mégis egy attól eltérőre reagált így... ergo Ő jön be neked... :)
2015. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem imponált neked a magabiztossága, ahogy a lányokkal viselkedett. Gondolom a többi srácnak alig volt tartása...
2015. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De szerintem azzal semmi baj nincs, ha van egy elképzelésem/ideálom. És kérlek ne kislányozz, szerintem ahhoz már nagy vagyok.
2015. szept. 20. 19:10
 4/8 anonim ***** válasza:

#3:

Annyi a baj vele, hogy a valóság mást hoz mindig, mint épp most is! :D Az ember ritkán az ideáljába esik bele, hisz az csak a fejekben létezik jobbára.

És hozzám képest az vagy, ifjú hölgy! :)

2015. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor szerinted ez több, mint testi vonzódás?

Bár megjegyzem, a belsőt mindig is előbbre tartottam a külsőnél. Az is fontos, de van fontosabb.

Az ifjú hölgy jobban tetszik, köszönöm! :)

2015. szept. 20. 19:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt neked kéne tudnod! Ismered amúgy a srácot, szoktatok máskor/máshol is találkozni? Lehet nem ártana megismerkedned vele. :) Ha valakitől bizsereg a nunid, az azt jelenti, hogy vonzódsz hozzá, legalább testileg. Ha személyiségileg is passzoltok és neki is bejössz, na akkor klappol minden!
2015. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én ezt emberek közti kémiának hívom. Tök mindegy, milyen ideált képzeltél el magadnak, ha találkozol valakivel, akinek a kisugárzása, illata, hangszíne, mosolya, akár 1 db ránca megfog, ismeretlenül is vonzódni kezdesz hozzá. Egyszerűen érzed, hogy valami nagyon vonz hozzá. Ez az a bizonyos plusz, amiből szerelem lesz. Ha emellett gondolkodás módban, értékrendekben hasonlítotok, minden tökéletes egy jó párkapcsolathoz.

Én hasonló képen ismertem meg a férjemet, találkoztunk egy buliban, és az első pillantásától, mosolyától megfordult velem a világ. Külsőre nem olyan volt, mint akikhez addig vonzódtam, de olyan hatással volt rám, mint még soha senki. Táncoltunk, beszélgettünk, aznap este össze is jöttünk. Sokan hülyének néztek, de 1 hónap után biztos voltam benne, hogy ő lesz a férjem:) Rá egy évre összeházasodtunk. Ez 7 éve történt, két kisfiunk született. A kémiai vonzalom nem múlt el, lehetünk bármilyen fáradtak, frusztráltak, stresszesek, ha csak mellém fekszik, megérzem az illatát, a teste melegségét, azonnal elfog a vágy és a szerelem!

Szóval van ilyen, szerintem próbáld megismerni a fiút, nagyon jó dolgok kisülhetnek belőle!

2015. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, erre a kémia dologra én is gondoltam, csak honnan tudhatom, hogy ő érzi-e ezt, hogy nem egyirányú-e a dolog?!

Amúgy nagyon örülök nektek és gratulálok! Tényleg kevés ilyen van! :)

2015. szept. 22. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!