Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találkoztam még egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találkoztam még egy normális fiúval sem?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak ilyen swagyolo, páva gyerekeket látok. Akik meg külsőre kicsit jobban néznek ki, azok meg hihetetlenül bunkók és beképzeltek. Nekem inkább a csendesebb,visszafogottabb,kedves,megértő fiúk jönnek be,de hol vannak az ilyenek? Valószínűleg mind otthon ül és Gyakorizik vagy valami hasonló (iskola után természetesen :) Ez persze nem azt jelenti,hogy most azonnal szeretnék barátot,csak elgondolkodtam azon,hogy fogok valaha egy normális emberrel találkozni. 15/L

2015. szept. 20. 20:24
 1/10 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel, aki tetszene, mert helyes az nem akar barátnőt, beképzelt, flegma. Pedig szeretnén egy barátot.
2015. szept. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zedricht ***** válasza:

Tudod, azert vannak kevesen, mert oket is annyiszor megbantottak, hogy inkabb bunkok lesznek, mert felnek a csalodastol.

Mint en.

2015. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
De attól nem kéne minden lánnyal bunkónak lenni.
2015. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A pávák is azért vannak ilyen sokan, mert azt látják, hogy ez az elvárás. A kivételekkel nem foglalkoznak, mert kevesebben vannak, mint az ezt preferáló lányok.
2015. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne a 15 évesek közt keresgélj, a 25 feletti korosztály már talán benne lehet a keresési találat listádban...
2015. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Második válaszoló teljesen igazad van! Én is próbáltam rengeteg lánynál a rendes odafigyelő udvarias figurát alkotni de a mostani csajoknak a tahó bunkó szerencsétlen palik jönnek be! És rájöttem hogy nincs olyan lány ezen a világon aki nem a pénzre hajt!
2015. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ettől jobban fogod érezni magad, de közlöm veled, hogy a lányok között sem jobb a helyzet. Nekem a csendes, kedves, okos lányok jönnének be, de olyat se könnyű találni ebben a korosztályban.


16/F

2015. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sok normális fiú van azért. Többek közt én is az vagyok.

De lehet a normális fiúk és a normális lányok legtöbbször elkerülik egymást.

2015. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A mostani lányok a bunkó fiúkat szeretik!
2015. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: én nem :)
2015. szept. 20. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!