Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, ha van valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha van valaki, akibe már öt éve szerelmes vagyok, pedig már nem is találkoztam vele jó ideje és valamiért mégis?

Figyelt kérdés
Ez normális/ nem normális?

2015. aug. 6. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kibszottul nem normális :D
2015. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
akkor jó, megnyugodtam. és szerinted mit kéne tennem?
2015. aug. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
keresni más csajt
2015. aug. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem egy ideálba vagy szerelmes, amit hozzá kötsz, de lehet, hogy ő nem is olyan, te sem tudhatod, hiszen nem látod
2015. aug. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól függ... 5 éve szerelmes vagy, és nyár eleje óta nem láttad, vagy 5 éve láttál egy árnyékot, amibe szerelmes lettél, és azóta is csak rá gondolsz...
2015. aug. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán szembejön velem az utcán, és meglepődünk mindketten, de kb. ennyi.
2015. aug. 7. 01:15
 7/11 Nem mondod :D ***** válasza:
Ismerős.
2015. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te már a szerelembe vagy szerelmes. :)
2015. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5 éve... Akkor ideje kezdeményezni. Amit érzel, normális, mert tudod: amíg nem kapjuk meg a vágyaink tárgyát, nehezen/nem múlik a vágy. Közeledj felé, írj rá fb-n, beszélgessetek, aztán hívd el valahová! Nem veszíthetsz. Ha sikerrel jársz, klassz!! :) Ha nem, tovább tudsz lépni.
2015. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Egyáltalán tudja a csaj, hogy mit érzel? (vagy srác)
2015. aug. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!