Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, hogyan jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok, ő tizedikes. Még nem beszéltünk. Sajnos odamenni nem igazán merek hozzá, félős vagyok, és a barátai amúgy is mindig a közelében vannak :/ Hogy tudnám megismerni?

2015. szept. 20. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá például.
2015. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy mindig ott vannak a barátai, és elég kínos lenne.
2015. szept. 20. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom ha nagyon felos vagy esetleg irj ra fbn valamit aztan mond azt hogy ezt nem neki akartad es ebbol beindulhat egy beszelgetes (nekem mar bevalt) vagy csak siman irj ra vagy azt is csinalhatod hogy ha elmesz mellette a folyoson ranezel es elmosolyodsz ebbol sztem venne a lapot :)
2015. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

mi férfiak szerintem ugyan azt díjazzuk mint ti nők: az egyenes őszinte beszédet, mosolyt, magabiztosságot.

Ha ismerkedni szeretnél, akkor (szerintem legalábbis) nem neked kellene kezdeményezni, hanem a férfinak. Ha hozzám oda jött egy lány hogy meg akar ismerni, nekem az mindig fura volt, jobb szeretek én hódítani (és szerintem egy igazi férfinél ez alapvető tulajdonság).


Flörtölj, nézz a szemeiddel hívogatóan, sokszor egy szép mosoly is megteszi. Próbálkozz!

2015. szept. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tapasztalatlan ***** válasza:
Ha nem lennének ott vele a barátai odamennél? :)
2015. szept. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!