Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet komoly lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet komoly lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Először is, szeretném leszögezni, hogy nem kifejezetten az a célom, hogy itt ismerkedjek.


Arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek hol lehet 14-18 éves (én 16/F vagyok) komoly, érdeklődő lányokkal ismerkedni, akivel lehet beszélgetni szinte mindenről, és aki nem olyan, mint az "átlag". Írhatnék most hosszabb jellemzést, de szerintem értitek, mire gondolok. Mielőtt azt írnátok, hogy iskola, onnan nem ismerek ilyen lányt, és könyvtárban is próbálkoztam már, sikertelenül.



2015. szept. 21. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ő , szexshop?? Nincs is jobb hely
2015. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt? Facen? Könyv vásáron..utcán..buszon..
2015. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utcán miből szűrjem ki, hogy ki az értelmes? Ahhoz meg nincs kedvem, hogy 100 lányt elhívjak randizni, akiből 50 eljön, és TALÁN találok egy megfelelőt.
2015. szept. 21. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ismerős, értelmes fiúból is kevés van akivel el lehetne normálisan, humorosan beszélgetni. Mindegyik inkább csak kockul, vagy hülye.... kevés a normális srác, ha meg az, akkor inkább a mini szoknyás csajokra mennek rá. Sajnos a mai világ ilyen.... XD 15/l
2015. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!