Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni komoly,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni komoly, normális kapcsolat reményében?

Figyelt kérdés

Könyvtárat meg baráti társaságot hagyjuk, előző nem az én világom, utóbbi meg nincs. Diszkóban ba$zni vágyók nem erre szakosodtak.

Netet meg már unom...

Ötletek?



2015. aug. 28. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha neked nem éri meg normális kapcsolat reményében betérni a könyvtárba, akkor ne is fogj hozzá semmihez, mert már ezzel is elutasítasz egy lehetőséget magadtól!

Minden lehetőséget ragadj meg, de ha te csak a kifogásokat keresed, hogy "nem az én világom", akkor maradj otthon a magányodban!


Egyéb helyek: kávézók, mozik, múzeumok, strand, edzőtermek, kint a nyílt utcán, munkahelyen, suliban..stb.

2015. aug. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem kifogás volt, csak mindenkinek ezt írják, nekem meg az ismeretségi körömben senki nem jár könyvtárba, és nem tudom magam megjátszani, magamat adom, NEM szoktam könyvet olvasni soha.

(Ennek ellenére jó a fogalmazókészségem, a helyesírásom szinte kiváló, nem vagyok műveletlen.)

A baj ott van, hogy egyedül nem járkál az ember olyan helyekre, amiket felsoroltok, nekem meg nincs baráti társaságom.

És van egy kislányom, nem nagyon tudok menni erre-arra, mikor épp gondolok egyet.

2015. aug. 28. 10:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Pedig, ha a kislányod már iskolás, akkor igazán beirathatnád a gyerekkönyvtárba, oda is járnak szülők, anyukák, ott is lehet ismerkedni. Ha már te nem olvasol, akkor legalább ő olvasson könyveket.


Edzőterembe nem kell társaság, egyedül is tudsz edzeni és ismerkedni.

Egyébként menj a kislányoddal különböző helyekre, programokra és ha alkalom adódik, akkor szólíts le egy-két nőt.


Egyetlen egy haverod sincs, akivel esetleg ki tudsz ruccanni egy estére?

2015. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nincsenek "haverjaim", egy barátnőm van, ő most babát vár, és a párja kb nem engedi sehova.

Másnak mindenkinek van kapcsolata, a párja nélkül nem megy sehova, én meg nem szeretek fölösleges 3. lenni.

2015. aug. 28. 10:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fog tetszeni de a netes tàrskereső sok ismerősömnek bevàlt. Mi a férjemmel is így ismerkedtünk meg. Kényelmes. Konkrét randiig ki sem kell mozdulni. Nekem nagyon jò volt. .Nem vagyok az a diszkopatkàny és csavargòs,na megyek pasit vadàszni típus. Nekem ez erőltetett.
2015. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj lehet még kapcsolatod ettől függetlenül hogy van egy aranyos kislányod!


Jó ötletnek tartom a gyerek könyvtárat a gyerekednek

különböző szines programokra elviheted és ott ismerkedhetsz emberekkel,nőkkel és férfiakkal egyaránt.

A neten ismerkedni is lehet nagyon jól fórumokon,csoportokon

társkeresőkön.


Minden jót,sok sikert!

2015. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha így áll a dolog, akkor marad a netes keresés. Ha unod, akkor az azt jelenti van tapasztalatod. Esetleg más oldalakon próbálkozz, ha az előző nem jött be.

Egyébként nehéz normális kapcsolatot találni, de nem lehetetlen, szűrni kell.

Jók a közös programok, de ahova az ember gyerekkel megy ott idegen anyukákat nem szólít le, mert nincs ráírva éppen szabad-e. Én úgy vagyok vele, ha bárhova megyek, nem ismerkedési szándékkal teszem, könyvtárba sem azért járok, így még soha nem néztem körbe, lehet hiba volt. Viszont a net bejött, sokára, és több oldalon próbálkoztam egymás után, mire összejött a dolog.

2015. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csak épp a $zar tapasztalatok gyűlnek és gyűlnek.

Én meg lassan 1 éve egyedül vagyok, kezdek besokallni.

Amúgy olyan jó, hogy sok válaszolónak ezen az oldalon, ha valaki egyedülálló, az automatikusan csak pasi lehet.

2015. aug. 30. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!