Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak en vagyok nagyon zavarban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak en vagyok nagyon zavarban, amikor egy olyan srac néz, aki tetszik nekem? Es mit tudnék tenni, hogy ne csak par mp-ig legyen szemkontaktus?

Figyelt kérdés

Mármint bizonyos szintig érthető is, hog zavarban vagyok/van az ember :D

De ha ramnez akkor kb rögtön lenezek a földre es neha-neha félnezek, hogy meg mindig néz-e


Más is van ezzel igy?

Mit tudnék tenni annak érdekében, hogy tovább tudjam nézni en is öt?



2015. szept. 22. 17:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Megpróbálok :)


Remelem az a srac, aki 'miatt' felmerült a kérdés majd lep :D

2015. szept. 22. 20:56
 12/14 anonim ***** válasza:
Oké, sok sikert! :)
2015. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Múltkor én is így voltam, rám nézett a fiú, én meg gyorsan elnéztem máshova, de mikor visszafordultam, ugyanúgy nézett, úgyhogy, gondoltam, ehhez a játékhoz ketten kellenek, és farkasszemezni kezdtem vele. :D

De persze általában nem így megy, túlságosan izgulok, meg hát a szem a lélek tükre, félek, hogy valami olyat lát...:D

2015. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: velem is ugyanez volt múltkor, annyi különbséggel, hogy en kb 3-4x raneztem a sracra, hogy meg mindig néz-e es nézett is, csak nem tudtam ott tartani a tekintetemet :D
2015. szept. 23. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!