Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismétlődő szemkontaktus újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismétlődő szemkontaktus újra és újra? Csak olyant néztek így, aki tetszik? Vagy lehet ez csak kíváncsiság?

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem tetszik arra nem vagyok ennyire kíváncsi :)
2014. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Minden normális ember a másik szemébe néz, nem kíváncsiság hanem illem ha jól tudom.
2014. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindenféle kontaktus nélkül gondolom, messzebbről ráadásul. Nem csak az van, h rám néz. Ez már nem illem dolog.
2014. júl. 16. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez amúgy engem is érdekelne, velem is ez történik egy jó ideje már. De ha én is magamból indulok ki, eleve nem nézek olyat aki nem érdekel, vagy nem bírom.
2014. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez egyértelmű vonzódás ? mennyi idősek vagytok ?
2014. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
22 vagyok, ő idősebb egy-két évvel. Pont ez az, hogy ő m tudom, hogy vonzódik-e hozzám, sokszor pillant felém újra és újra, mintha nézné, hogy nézem-e őt, vagy nem tudom, mit akar.
2014. júl. 17. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva egyértelműen bejössz neki. Különben nem próbálná veled felvenni a szemkontaktust. Lehet, hogy ha több bátorsága lenne, le is szólítana. Esetleg bátorítsd egy mosollyal, ha szeretnél vele szóba elegyedni.
2015. szept. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!