Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy viselkedtek ha zavarba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselkedtek ha zavarban vagytok annak a közelében, aki nektek tetszik?

Figyelt kérdés
Kicsit lehet hülye kérdés, tudom, de azért kíváncsi lennék. Rá tudtok nézni vagy nem? Vagy más? Azért kérdezem csak mert az én esetemben azt vettem észre, hogy ha engem észrevesz, össze vissza nézeget, meg azt sem tudja hova nézzen, szóval olyan zavart lesz, legalábbis én ezt látom és nem tudom, hogy most én is tetszem e neki, vagy csak ő nekem.

2014. aug. 5. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát meglehet, hogy zavarba hozod. A leírtak alapján legalábbis.
2014. aug. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez velem is van. Tudom hogy ha a szemeivel összetalálkozik az én tekintetem akkor egy nyitott könyv leszek. És ezt nem szeretem. De ha úgy látom, érzem akkor képes vagyok bármeddig tartani a szemkontaktust. Szinte mindenkivel. Talán épp emiatt a mustràló, elemző nézésem miatt lehetnek félreértések olykor.
2014. aug. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én zavarban vagyok nagyon, próbálom titokban lesni, és ha rámnéz, elkapom a fejem. Ha néz, általában a földet bámulom vagy magam elé meredek, mintha nem venném észre őt. Megpróbálok mosolyogni.

Amit leírtál, abból arra következtetek, hogy tetszel neki. :)

2014. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szar poénokat mondok. Meg folyton birizgálom a hajam/fülem.
2014. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki. Én is nézem a "kiszemeltem", de ha rám néz, akkor gyorsan elkapom a tekintetem és leginkább magam elé bámulok, elkezdek hülye és értelmetlen vicceket mesélni vagy néha összefüggéstelenül hozom fel a témákat a haverokkal (pl.: beszélünk a fociról, majd megkérdezem egyből, hogy milyen volt/hogy sikerült a 3 napja megírt dolgozat, stb.).
2014. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Én próbálom elfoglalni magam valamivel, aztán kínomban kimegyek és rágyújtok.

17L

2014. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg feszült leszek ha néz,és nem merek ránézni:)
2014. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nem nagyon tudok megszolalni (nem feltetlenul igaz, de volt mar pelda ra), nem merek a szemebe/ra nezni, remeg a kezem, elmosolyodom, neha viszont bamulom hogy esetleg batoritsam. Attol fuggnek ezek, milyen maga az illeto szemelyisege. :) Igy tehat elofordul olyan is mikor legtobbszor batran bamulom de neha ra se merek nezni. Ugyhogy valtozo. :)
2014. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!