Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Az alábbiak közül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az alábbiak közül melyik típusba tartozó fiúk jönnek be a leginkább nektek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egy személyiség nem csak ebből áll, és nem lehet mindenkit ezekbe a kategóriákba besorolni mégis azt kérem, hogy aki tud, próbáljon meg dönteni, hogy melyiket tartja a legszimpatikusabbnak.


"Rosszfiú": Kigyúrt, sok tetoválás van rajta. Motorozik, bulikba jár, rendszeresen fogyaszt alkoholt, cigizik, a kábítószereket sem veti meg. A többi lány oda van érte.


Romantikus srác: Nagyon kedves, udvarias, segítőkész mindenkivel, gyakran visz virágot, vagy vesz kisebb ajándékokat annak a lánynak, aki tetszik neki. Szereti a romantikus dolgokat.


Okos, érett fiú:


Stréber fiú:


2015. szept. 22. 20:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Véletlenül elküldtem, mielőtt befejeztem volna.


Mindjárt kiegészítem.

2015. szept. 22. 20:58
 2/12 A kérdező kommentje:

Okos, érett fiú: Szeret elmélkedni. Nagyon érdeklődő, kíváncsi, szinte minden érdekli, politika, matematika, pszichológia stb. Mindenről megvan a véleménye, de ezt csak a közeli ismerőseinek mondja el. Kissé zárkózott, introvertált. Kicsit lenézi az emberek nagy részét a tájékozatlanságuk, hülyeségük miatt, de ez nem azt jelenti, hogy utálja őket.


Stréber fiú: Azt hiszem, értitek, hogy kiről van szó. Mindenből 5-ös, rengeteget tanul, gyakran magol is. A 3. típussal ellentétben ő arra fekteti a hangsúlyt, amit az iskolában tanítanak. (mert a 3. típus arra, ami őt érdekli)

2015. szept. 22. 21:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Okos , érett fiú vagyok , teljesen körülírtál :D 14/f
2015. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
okos érett fiúk 14/l
2015. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a romantikus és okos keveréke
2015. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Okos érett:)

Az illik hozzám a legjobban (de nem baj, ha ronantikus:D)

14/l

2015. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Okos érett, de csak ha humoros is mellé...a barátom amúgy pont ilyen:D 18l
2015. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az okos,és az érett mindenkinek mást jelent és nagyon én sem tudnám megfogalmazni, ezért azt mondom legyen romantikus :) 15/L
2015. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8: A 2. hozzászólásban leírtam, hogy mire értettem az okos, érett fiút. :)
2015. szept. 22. 21:33
 10/12 anonim ***** válasza:
2. és 3. között félúton vagyok, lányok írhatnak :D 21/F
2015. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!