Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehetett a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehetett a háttérben? Tényleg megcsalt és azért hagyott ott?

Figyelt kérdés
Szóval. Nyár elején nagyon közel kerültünk a legjobb barátommal egymáshoz. Nem terveztük így,tényleg csak barátok voltunk, mindent megtárgyaltunk,tudtunk egymásról. Aztán elcsattant az első csók, és végül odáig lyukadtunk ki,hogy mindig kerestük az alkalmat,hogy együtt lehessünk, nem csak barátként. Vagyis míg nem jutottunk el arra a pontra,hogy járjunk, nem akartuk nyilvánosságra hozni,hogy van köztünk valami. Végül összejöttünk. Hihetetlenül szerelmes lettem. És azt hittem ő is. Mármint,egy több éves barátságot áldozott fel azért,hogy járjunk, ki hitte volna,hogy nem valósak az érzelmei? Együtt töltöttünk egy csodálatos hétvégét(közös hétvége a barátokkal is,nem csak mi voltunk), majd rá kb. két napra szakított velem,mondván az ő szerelme nincs olyan erős ,mint az enyém.Azután megtudtam egy idő múlva, hogy elvileg pár nap múlva találkozott egy lánnyal.. És nem tudom,hogy tényleg igaz-e . Mert valahogy nem tudom elhinni,hogy képes volt ezt tenni velem, azok után,hogy azelőtt minden egyes szakításomnál ő volt az aki mellettem állt,biztatott. Szerintetek ?

2015. szept. 24. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Kitől tudtad meg hogy más lánnyal találkozott? Egyébként a találkozás nem feltétlen megcsalás.
2015. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy baráttól,aki mindkettőnket ismer.Ő látta, illetve beszélt vele,mikor a másik lányhoz ment..
2015. szept. 26. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!