Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véletlen lehetett vagy nem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen lehetett vagy nem? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Voltam vásárolni nagy üzletben és volt egy csapat srác.Figyeltem őket mert viccesek voltak,és az egyiket észrevettem hogy mintha többször felémnézett volna és mosolygott.Nem egyedül voltam és azok után mentem.Később mikor megint találkoztam velük és megint az a figyelés volt.

Csak véletlen nézhetett felém vagy nem?

Érdekes kérdés,tudom..........


2015. júl. 9. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki :) beszélges vele ismerd meg sztem , ebből még bármi kisülhet
2015. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak nem tudom kicsoda és hogy/hol találkozhatok vele.Nem mehetek minden nap ugyanoda reggeltől estig hogy hátha ott lesz és kisül belőlle valami..

De köszi a választ:)

2015. júl. 9. 23:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol történt (mekkora városban), de sajnos kicsi a valószínűsége, hogy újra összefuttok. (nagy üzlet, ezért feltételezem, hogy a város sem kicsi) Szerintem tetszel neki, én is hasonlóan reagálok, ha tetszik egy lány. (nyilán, mikor nincs barátnőm) Ilyenkor nehéz a helyzet, mert egy üzletben nem kerülnek olyan kapcsolatba emberek, meg társasággal volt, így nem is tudott lépni.


Talán van remény, persze még az sem 100% biztos, hogy tovább kéne gondolni egy egyszerű jelzésnél. Azért sok sikert! :)

2015. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!