Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a lányok gyakran azt feltételezik rólam, hogy egy "nőcsábász" vagyok de valójában pont az ellenkezője igaz?

Figyelt kérdés

Múltkor is, szórakozóhelyen táncoltam egy lánnyal és alig bírtam meggyőzni hogy nincs barátnőm, meg hogy biztos már a sokadik lány akivel táncolok és úgyse veszem őt komolyan... ????

De mondjuk az se lenne jó ha tudnák az igazat, hogy még sose volt barátnőm meg jól esnek az ilyen feltételezések, de ha mondjuk ha van folytatás és kiderül az igazság az elég ciki lenne


2015. júl. 12. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet látják mennyire kezdő vagy és csak ugratnak.
2015. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 ezt kétlem:)
2015. júl. 12. 18:52
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor meg túl jó vagy. Vegyél vissza egy kicsit. De ha nem jutottál még tovább a csajozásba, akkor "annyira" jól nem csinálhatod. Bár persze attól is függ, hogy hány éves vagy.
2015. júl. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hogy hogy csinálom? Rosszul.

Ritkán mozdulok ki, meg se adom magamnak a lehetőséget kb hogy becsajozzak, de ha mégis akkor általában ilyen reakciókat kapok.

2015. júl. 12. 19:46
 5/9 anonim ***** válasza:
már leírtam mindent a témában, ha azt hiszed, hogy ezek pozitív visszajelzések, akkor kapaszkodj meg, flörtölnek veled. Tudom.. hihetetlen. Na már most ilyenkor nem kétségbe kell esni, hanem adni alájuk a lovat, beszélni másról is és ne adj isten elkérni a számukat 1-2 óra beszélgetés után.
2015. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ne adj isten? Hát ha 2 órát lennék egy csajjal, számcsere lenne a minimum:) Vagy facebook. Múltkor volt egy ilyen vele máig dumálok:)
2015. júl. 12. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kerdest en irtam ki?😂😂😂 ugyan ez vagyok en:D senki sem hiszi el h szuz vagyok meg ilyenek.:c
2015. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Végre valaki aki megérti:d
2015. júl. 13. 15:22
 9/9 anonim ***** válasza:
ez főleg a viselkedésedtől függ. és egyébként az kicsit sem baj ha egy fiúnak még nem volt barátnője :) 14/l
2015. júl. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!