Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem nem számít a kor. Hiába...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nem számít a kor. Hiába idősebb 18 évvel. Ha vele akarok lenni lehet? Egy éve titokban vele vagyok. Mert nem vagyok nagykorú.

Figyelt kérdés
Nyilvánosságra akarjuk hozni

2015. szept. 26. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Jézus atya úr isten...
2015. szept. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
A napom első válasza pedig: Nem vagy normális!
2015. szept. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Parapet
2015. szept. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Gondolj arra, hogy amikor te megszulettel, o 18 volt. Fujjj brrr brrrrrrrr. Te gondolom 16-17 vagy most, o meg majdhogynem apad lehetne.
2015. szept. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. szept. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bandi6891 válasza:
77%
Hol akarjátok nyilvánosságra hozni?Cnn vagy bbc?Miért nem jó titokban?Én 28 vagyok és ha lenne egy hasonló korú nő mellettem ahhoz se lenne senkinek köze és nem is újságolnám senkinek.Főleg nálatok várható hogy mindenki bele akar majd szólni.Minél többen tudják meg annál rosszabb
2015. szept. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Számomra nem egyértelmű,hogy ki a fiatalabb.

Miért ne lehetne a fiú.

Szóval...........?

2015. szept. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!