Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az szerintetek baj, ha 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szerintetek baj, ha 17 évesen egy darab kapcsolatom volt, nemsokára nagykoru leszek, még szuz vagyok, és nem találok olyan srácot, nincs olyan a kornyezetemben, aki kedves lenne, és szingli?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy nem létezik hogy normalis sracot ismerjek, akinek épp nincs baratnoje... annyira rossz...

hogy elmulik az elet igy.....ha most nem talalok, kb 18 evesen, akk mi lesz kesobb ha oreg leszek....


2015. szept. 19. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Derült égből villámcsapásként fog érni. Elég belegondolnia amúgy, hogy 14-18 éves koráig a ember ha nem sportol, jár bulizni, egyetlen közegben ismerkedhet, az pedig az iskolája. Ha ott nem tetszik neki senki, akkor ennyi. Később jön az egyetem. Az sokkalta nagyobb közeg, továbbá sokkal önállóbb is az ember lelke már ami még inkább megkönnyíti a dolgát.

Mindenki elkel. Egyszer biztos. Van az az aranyos fotó, mikor egy kifejezetten nagyon rusnya kocsi alá oda van írva, hogy látod, ez is kellett valakinek. Szóval kifogás nélkül elkerülhetetlen, hogy az ember kapcsolatokat létesítsen az élete során. Lányoknál főleg.

2015. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

csakhogy én nem vagyok nagyon rusnya, mint a kocsis példád :D nem egobol, hanem masok mondjak :)

mellesleg én járok emberek kozé, sportolok is, bulizom is, koncert, minden, de sehol semmi :)

2015. szept. 19. 19:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan vagyok, csak 18/F
2015. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

kb ugyanez a helyzet nálam is :D pedig sportolok én is,néha-néha bulikban is előfordulok,de semmi...

de bízom a abban,hogy majd véletlenül jönni fog valami,amikor nem számítok rá :) 18/f

2015. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is szűzen töltöttem a 18-at. Aztán 3 hónappal szülinapom után ismerkedtem meg párommal. Amikor már nem is számítottam rá. :D
2015. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

17 évesen az öregségtől még ku...a messze állsz ne aggódj. Am ha ez neked probléma mit szóljanak azok a pasik akik még 30 + évesen is szüzek ???

Most nem védem őket me magánügy csak h értsd h nem vagy megcsúszva semmivel.

Nekem pl 20 évesen volt először szexuális kapcsolatom.

Na és ???


Am ha ezt problémának fogod fel csak rosszabb lesz.

Ne görcsölj rá.


26 F

2015. szept. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én Ugyanígy vagyok, ugyenttol Félek.

/L

2015. szept. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Figyi... Ugye mondtad, hogy eddig csak 1 párkapcsolatod volt. És akkor mi van? Gondolj bele, hogy lenne jobb? Úgy hogy 17 vagy és már rengeteg sráccal együtt voltál, vagy úgy, hogy 17 vagy és csak 1-2 párkapcsolatod volt? Figyelj még csak 17 vagy, nem baj, az ha nem vagy egy pasifaló, még ilyen fiatalon. Előtted az egész élet. ;)


A szüzességről pedig csak annyit..., hogy majd eljön annak is az ideje. Érezni fogod, hogy mikor jött el az idő. Nem kell elkapkodni, először legyél boldog.


Amúgy hajrá Kislány, én is szingli vagyok, de majd eljön egyszer a mi időnk is ^_^

2015. okt. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy, ne görcsölj rá erre. Nem kell siettetni, ez nem verseny és egyáltalán nem gáz, mindenkinek máshogy alakul az élet. Az elmúlik az élet meg elég dramatikusan hangzik, még szinte gyerek vagy, rengeteg időd van.
2020. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!