Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénkebb fiúk, van valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénkebb fiúk, van valami trükk, amivel el lehet érni, hogy kezdeményezzenek?

Figyelt kérdés
Valami hatására akik eddig nem mertek kezdeményezni a lányoknál, valahogy csak rá lehet venni őket....tipp?
2015. szept. 27. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Küldj olyan jelet nekik amit nem lehet félreérteni.
2015. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Például?
2015. szept. 27. 19:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Nézz a szemébe és mosolyogj rá mondjuk
2015. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne..
2015. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműbb jeleket. Én egyszer hívtam el egy lányt randizni, kapásból visszautasított, pedig tök jól megvoltunk. Mi lenne, ha mondanád, hogy szeretnél ide és oda menni és azt is mondanád, hogy nincs, aki elkísérne oda, akkor lehet, hogy mondaná, hogy elmenne veled.
2015. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A gond az az, hogy nem is ismerjük egymást. Csak sűrűn vagyunk egy helyen egy időben és szemetünk mindig. Sosem beszéltem vele.
2015. szept. 27. 20:15
 7/10 anonim ***** válasza:
ha van közös ismerős érdemes bevonni
2015. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Magoran ***** válasza:
Próbálj szemkontaktust felvenni vele... Ha ez megvan, akkor egy mosollyal tudasd vele hogy akár kezdeményezhetne is. Érdemes többször is megismételni, csak hogy tényleg leessen neki. Amúgy mennyire felénk a srác akire gondolsz?
2015. szept. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindig szemezünk, de ennyi.
2015. szept. 28. 07:00
 10/10 Magoran ***** válasza:
Próbáltad már mosollyal biztatni? Egy kedves-biztató, egy afféle "örülök, hogy észrevettél, jól esik, sőt... Mi lenne, ha idejönnél?" jellegű mosoly esetleg segítene... Persze ez csak egy tipp.
2015. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!