Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valtoztassak valamit a tulajdo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valtoztassak valamit a tulajdonsagaimon? Oszinten

Figyelt kérdés

16f vagyok leirom par tulajdonsagomat:

-barna szem, turható haj ami kozepes es barna, szemuveg, magas vagyok atlag testalkattal

-megerto,humoros,rendes,gyors felfogasu es tudok szeretni

-onbizalom hianyos, nehany megjegyzest komolyan tudok veni ha nem kellene, es ha valaki megbant azt kioffolom

-focizok, szakacsnak tanulok


2015. szept. 28. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Azon változtass, hogy ne vegyél mindent nagyon magadra. Ha úgy érzed, hogy valaki megbántott, azt ne írd le rögtön. Lehet, hogy nem is bántásnak szánta. Lehet, hogy csak rossz napja volt.
2015. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani h ez már a 120. Ijen kérdés és ha azt mondom g legyél törpe vagy 2m magas akkor az leszel? És ha önmagad adod akkor az a legjobb hiába mondanak mást mert így lessz jó a közérzeted és ezek alapján nem vagy önbizalom hiányos
2015. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lenne eselyem normalis baratnore? A valaszadok a korotokat irjatok oda:)
2015. szept. 28. 13:48
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Van esélyed egy normális barátnőre csak akkor tuti hogy szakítani fogtok a te helyedben inkább egy különleges lányt választanék mert azzal tudom leélni az életem és mindenkinek van esélye egy normális barátnőre
2015. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2 es vagyok meg a #4 es is én vagyok


14/f

2015. szept. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem veled beszéltem privátban?;) Mert már írtad volna ki ezt a kérdést.


Egyébként ha egy felszínes kis h*lye picst akarsz magadnak akk igen. Amúgy meg egy rendes lány meg elfogad amilyen vagy, és úgy fog szeretni. Szóval nem.

2015. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert már mintha*

14/l

2015. szept. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az sem tetszik, hogy önbizalom hiányos vagy. Persze, ha nem azon a szinten, hogy "nem is vagyok helyeees" "de ronda vagyok", hanem csak annyi, hogy nem mondanád el magadról, hogy jó pasi vagy, akkor elmegy. :) A többiek már leírták, hogy ugye az nem a legjobb, ha magadra veszed a dolgokat. :/ A többi leírt tulajdonságod jó, szimpatikus vagy. :D 14/L
2015. szept. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!