Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Van pár problémám amiket nem tudok megoldani. Azok a lányok akiket szerettem/meg tudtam volna szeretni szórakoztak velem és úgymond kihasználtak. Úgy érzem az életem céltalan. Semmi célom nincs és nem is izgat az egész. Viszont változtatni szeretnék ezen. Párt akarok találni magamnak mert úgy érzem hogy kész vagyok rá de nem tudom hol kezdjem. Kérlek segitsetek.


18/f



2015. máj. 26. 17:43
 1/2 anonim válasza:
egyértelmű, hogy ha hosszu kapcsolatt szeretnél olyan lányt kell találnod akivel közös az érdeklődési körötök. Ilyet meg olyan helyen érdemes keresni ahol te is jol érzed magad és a te stilusod. Például a rockot szereted akk menny ilyen koncertekre vagy ilyen bárokba. Én a drum and bass-t szeretem az exemmel is egy ilyen buliban találkoztam és 3 évig voltunk együtt. igaz h azota nem volt senkim (1éve) de őszintén nem is hiányzik. Olyanok akik csak szórakoznak mindig lesznek, épp ez a lényeg h ne add fel, amin rájössz h csak szorakoznak hadd ott őket.
2015. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Amy987 ***** válasza:
Az ilyesmit nem kell erőltetni. Keress magadnak más célokat az életben, ne csak a párkapcsolaton járjon az eszed.
2015. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!