Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egy csaj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy csaj kozenk áll?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiuba. De van egy csaj aki szintén bele van zugva es egy hete probalom lekoptatni de nem megy. A csaj már a pasijanak tekinti mikor a srac ki nem allhatja... en viszont jol kijovok vele de a ccsajt meg tudnam fojtani amikor a sraccal probalkozik....Mit csonáljak a lannyal ha nem fojthatom meg?

2015. szept. 29. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahh ismerős téma... Velem is ugyan ez volt. Sajnos ez ellen nem nagyon tudsz mit tenni csak megbizni a fiuban mert minel jobban probalod lekoptatni a csajt annal jobban fog nyomulni a fiura
2015. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismeros...velem is ez volt...Szerintem tedd azt, hogy letojod, hagyd szo nelkul, majd a szerelmed leallitja. Vagy o is letojja. Ha meg meglat benneteket egyutt, abbahagyja, rosszabb esetben neked esik. Nekem az utobbi volt, de a csaj aztan eszbe kapott, es befejezte. Azota nem vagyunk rosszban, sot mondhatni barati a viszony. A sraccal mellesleg osszejottem :) hajra, es legy higgadt!
2015. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!