Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz lenne ezt megkérdezni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ezt megkérdezni tőle? Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Tegnap mentem ki edzésről, jött velem szembe egy gyerek, akinek majdnem nekimentem... mosolygott, és köszönt, visszaköszöntem, meg nagyba mosolyogtam.

Nem tudom eldönteni, hogy egy ismeretlen volt, vagy egy "ismerősöm" (látásból ismerem, sosem beszéltünk még, egy suliba járunk, és már elég régóta tetszik)

Ha megint összefutnék vele, gáz lenne megkérdeznem? Vagy inkább az "ismerőstől" kérdezzem meg, hogy Ő volt-e? Előre is köszönöm:)



2015. szept. 30. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
nem gáz, kérdezz rá, max utána bocsánatot kérsz. Ha lazán kezeled a helyzetet és utána beszélgetsz vele akkor nem lesz gáz.
2015. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor az "ismeretlentől" kérdezzem meg, ha véletlen összefutunk, nem? :)
2015. szept. 30. 15:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyen szöveggel? Vagy az mindegy? Általában zavarba jövök...
2015. szept. 30. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia,bocsi,mi honnan ismerjük egymást, ismerős vagy nekem,de nem tudom honnan.
2015. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Újra láttam, és nem Ő volt az:) válaszokat köszönöm:)
2015. okt. 1. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!