Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jómódú lány és egy szegény...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jómódú lány és egy szegény srác kapcsolata működhet?

Figyelt kérdés
Ha pl. van egy csaj akinek aránylag meg van mindene amire szüksége van, jó családi háttérrel rendelkezik, segítik a szülők...a srác viszont becsületesen dolgozik, mert szülei nem segítik és amit eddig összehozott azt saját erőből...viszont nagyon rendes, megértő, a többi sok bunkó gazdag sráccal ellentétben. Egy ilyen kapcsolat működhet hosszú távon?
2015. okt. 1. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Kapcsolat mindenképpen, a lány szülei viszont aligha fognak elfogadni...
2015. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
működhet, és első, ez nem egy mese, van ahol azt mondják a gazdag szülők is hogy ha szereted, akkor szereted
2015. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Többször is elolvastam a kérdést, de őszintén szólva továbbra sem látom az értelmét.

A kapcsolatok többsége nem azon bukik el, hogy kinek mennyi pénze van, vagy hogy kinek milyen a családi háttere, mennyire kényeztette el a szülő, stb... A két fél személyiségén múlik és hogy mennyire passzolnak össze, éreznek-e egymás iránt vonzalmat, miegymás. Ha mindennél jobban szeretik egymást, akkor a szülők (ha esetleg akadályoznák) úgyse tudnak mit tenni egy idő után, hisz a "gyerekek" is felnőnek majd egyszer. Felnőtt embereknek pedig elég nehezen szabható meg, hogy kivel élje le az életét.

Összegezve: Felesleges volt feltenned ezt a kérdést.

2015. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán működhet^^
2015. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Működhet, bár én sem értem ezt a kérdést, és kissé fel is háborodtam a kérdésen, hiszen nem a pénz számít egy kapcsolat minősége szempontjából
2016. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!