Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még ezek után bármi is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ezek után bármi is köztem, és a kiszemeltem között?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az évfolyamomban a suliban, akivel tavaly karácsony óta elég jóba lettünk. Ismerkedtünk, meg találkoztunk nyáron is, de csak baráti társaságban. Nagyon tetszik nekem, és tudom, hogy én is bejövök neki, ám még nem járunk, mert nem akarunk elsietni semmit, inkább ilyen ismerkedős-flörtölős szakaszban vagyunk, de két hete valami nagyon rossz dolog történt, ami úgy érzem mindent tönkretett…

Mint kiderült, van a facebookon nekik fiúknak (a kiszemeltemnek, és a haverjainak akik a sulimba járnak) egy ilyen csetes csoportjuk, ahol pontozgatják, meg kibeszélik a lányokat, és az egyikük lefotózott pár oldalt és szélnek eresztette az egész suliban mindenkinek elküldözgetve, meg kirakva :( És, hát én is ott vagyok, méghozzá a kiszemeltem írt rólam. Írta a nevem, és azt, hogy “ megdugnám hátulról” . Erre az egyik haverja írt egy sor ikszdét, mire ez a srác hozzátette, hogy “de előlről is” . Ennyi a rólam szóló tartalom, a többit a haverjai írták más lányokról… Az egész suli fel van amúgy háborodva, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy képtelen vagyok a szemébe nézni ezekután, mert úgyérzem, hogy megalázott mindenki előtt és nagyon rossz érzés, sírtam is miatta… Azóta nem beszélünk mióta napvilágot láttak ezek az üzenetes képek, de mindig érzem, hogy keresi a szemkontaktust, és próbál odajönni beszélni suliban, de képtelen vagyok megállni, mindig elrohanok valahova… Írt facebookon is, hogy sajnálja, nem úgy értettem, meg csak marháskodtak a haverjaival, és nem ő küldte szét mindenkinek a beszélgetést…. nem tudom mit kellene neki vissza írnom, annyira normális srácnak ismertem meg, de most meg kiderül, hogy azt hiszi valami ribizli vagyok, mint a többi lány, akit csak jól meg……

szóval úgy érzem sikerült megint csalódnom egy emberben, és nem igazán tudom, hogyan tovább? beszélnem kéne vele, vagy egy idő után úgyis békén hagy és akkor ennyi volt az egész? lépjek tovább?


pár tanácsot szívesen olvasnék, mert eléggé lent vagyok, köszönöm előre is.


17/L



2015. okt. 2. 21:19
 1/2 anonim válasza:

szerintem gyerekes ez az egész pontozgatás.

viszont a jó dolog hogy megtudtad tetszik neki a tested ;) az a kérdés hogy csak ennyire kellenél e neki vagy komolyabbat is tervez annál hogy megdug elölről meg hátulról...

neked kell megbocsátani neki.de gondold végig hogy megéri e össze jönni vele ezek után :)

barátok szerintem lehettek gond nélkül feltéve ha egyiktek sem szeretne többet

egy esélyt megérne (szerintem)

sok sikert! :)

2015. okt. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Végül is ő nem bántott meg, és azt se mondd nekem, hogy te még soha senkit nem beszéltél ki a háta mögött. Nyilván ha tudta volna, hogy ez a beszélgetés napvilágot lát, akkor nem ír ilyet. Mi is mondtunk már hasonlókat olyanokról, akiket nem feltétlen tartottunk ribinek, vagy talán még ha úgy alakult volna össze is jöttem volna az adott személlyel. Ez nem feltétlen jelenti azt, hogy ennyire primitív és csak ezt gondolja rólad.

Szerintem hallgasd meg, aztán ha még mindig nem tudod mit csinálj, akkor írj ide.

2015. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!