Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha a "Kiszemeltem" és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a "Kiszemeltem" és köztem kb másfél fejnyi a magasság különbség?

Figyelt kérdés
Engem nem zavar, de 1 ismerősöm azt mondta hogy így nem jöhetünk össze, mert túl magas hozzám.
2010. jan. 15. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmnél vagyok másfél fejjel magasabb, semmi gondot nem jelent. a nemek megcserélésével már érdekesebb a dolog, de a kérdés e szempontból hiányos.
2010. jan. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem sem zavar. És ne is törődj mással.

"A kiszemelted."

2010. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja azt hozzátenném hogy én vagyok a lány :) Fordítva el se tudnám képzelni, meg nincs sok nálam alacsonyabb velem egyidős pasi a környéken
2010. jan. 15. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Miért lenne gond? A másfél fej még nem is olyan sok. Az sosem baj, ha a fiú magasabb, na az megint más helyzet, ha a lány a magasabb.
2010. jan. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát sztem egyáltalán ne befolyásoljon a magasság.Hidd el a szerelemnek semmi köze ahhoz h mekkora különbség van két ember közt
2010. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Naná, hogy baj. Nálatok majd mindig beveri a fejét a csillárba...:P Am. az én "kiszemeltem" is másfél fejjel alacsonyabb, a haveromé is, másik haveromé is. 16F és a haverjaim is
2010. jan. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!