Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az baj ha köztem és a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha köztem és a barátom között 8 év van?

Figyelt kérdés
Én 15 vagyok ő meg 23.

2015. aug. 26. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Baj, mert a korosztályomat elveszik a huszonévesek. Egyébként benne van a pakliban csak ki akar használni, elvégre könnyen megvezetőhetek vagytok (Ne vedd megadra, ha nem..) De van 100 ilyen kérdés, sajnos..
2015. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egyaltalan nem baj!

En is 15 voltam mikor megismertem volt parom, aki akkor volt 23 (2013. Aprilisaban). 7 es fel ev van koztunk. Azaz en most vagyok 18 o meg 25. 2 honapja mentunk szet, nem a korkulonbseg miatt. Csak masfele sodort minket az elet. Tokeletesen megertettuk egymast, a szulei szerettek nagyon, hiaba voltam kis fiatal. A mai napig jo baratsagot orzunk, a mai napig visszasirja a kapcsolatunkat.

De lenyeg a lenyegeben. Egyaltalan nem gond, sot legalabb tapasztaltabb es nem arra tarta a parjat h menozzon a haveroknak. Ha megertitek egymast, akkor nagy szerelem is lehet belole! :)

2015. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) ezzel sokat segítettél nekem:) tényleg Köszi ^^
2015. aug. 26. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, valóban előfordulhat, hogy kihasznál, fiatal vagy. De az is lehet, hogy komolyabb vagy a korodnál, és valóban szeret. Ezt neked kell érezned, mi nem tudhatjuk. Én mondok neked egy példát - jóval nagyobb korkülönbséggel, ami jól sült el :)

Én 20 voltam, mikor megismertem a párom, ő 34. Ma a férjem, és a 2 éves kisfiunk apukája :)

25/N

2015. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Igen, baj. Hogy lehet egy kenyérkereső embernek egy kislánnyal összejönni?! Teljesen más világ vagytok, ha viszont szellemileg mégis egy szinten vagytok, akkor az az ő szegénységi bizonyítványa.

Te 15 évesen úgysem a végső boldogságot keresed, úgyhogy tök mindegy, milyen romantikus szerelmes történetekkel állnak elő az előző hozzászólók :)

Maradjunk annyiban, hogy elég naiv lehetsz.


Remélem, én is sokat segítettem és nincs mit a válaszomat.

2015. aug. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!