Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet kiszeretni valakiből?

Figyelt kérdés
Hasznos tanácsok és ötletek kellenének.Légyszíves csak normális válaszokat írjatok!

2015. okt. 2. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Remelem nem haragszol ha de azt mondanám hogy sehogy vagy hogy nagyon nehezen :( én már két éve obálkozok Deb ég mindig nem tudom kiverni a fejemből...de az érzés kicsit csilapodhat idővel...:)
2015. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ez a célod akkor sajnálom, mert szerintem nagyon nehéz elérni. Kösd le magad valamivel, járj el otthonról, legyél emberek között és majd elfelejted. Akkor majd nem lesz olyan friss és sikerül felejtened. Sok sikert! :)
2015. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm #2 :)
2015. okt. 2. 21:38
 4/8 Buzz Lightyear8 válasza:
Írd le részletesen - akár privátban - hogy mi történt, és miért akarsz kiszeretni belőle...?
2015. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Sorozatok,játékok,edzés/kondizás végtelen mennyiségben!!!

És persze ez akkor müködik ha közbe nem beszélsz és nem is találkozol az illetővel akibe szerelmes vagy :)

2015. okt. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Közhelyesen hangozhat de igazából az idő segít. Persze ez az idő esetekben több év, tapasztalatból mondom mert nekem is 3 év kellett hogy kiszeressek egy lányból. Persze az is fontos hogy mindenféle kapcsolatot szakíts meg az illetővel, tehát ne beszélgess vele ne írj rá, ne nézegessed a képeit és próbálj meg nem összetalálkozni vele :) Nekem ez segített de mondom még így is elég hosszú idő volt.
2015. okt. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. okt. 3. 07:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerd meg az illeto osszes rossz tulajdonsagat es majd kiabrandulsz belole
2015. okt. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!