Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kiszeretni valakiből lehetsége...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszeretni valakiből lehetséges úgy hogy mindennap látom?

Figyelt kérdés
Már vagy tart 1 éve a történetem... szeretek egy lányt aki valamilyen szinten viszonozza de nem annyira hogy velem legyen... van barátja, de bevallotta hogy irántam is többet érez mint kellene... mondtam neki hogy ha igazán szeretnéd az első párod nem szeretnél bele egy másodikba... de mindegy is nem hagyja őt ott... viszont én mindennap látom és sokszor velem is van és ugyanúgy sugallja felém ezeket az érzéseket,tudom hogy többet érez hisz mondta... de folyton csak reményt ad... jól tudom hogy nem fogja otthagyni a több éves kapcsolatát miattam, de akkor miért csinálja ezt? Miért kínoz... annyiszor próbáltam már hogy nem beszélek vele összevesztünk hogy többet soha ne beszéljünk... de egyszerűen nem tudok mit tenni szeretem... és mindig visszajutok hozzá... még az is jobb hogy a közelébe vagyok beszélgetek vele.. a szemébe nézek és szenvedek úgy, hogy tudom hogy nem lesz semmi... teljesen szétroncsolja a mindennapjaim nem tudok élni kb akármennyire próbálom... férfinek érzem magamnak nem szerencsétlen "mai fiatalok" nak de egyszerűen ez az érzés kigyilkol teljesen... Mit tudnék tenni hogy csak barátként tekintsek rá... kiszeretni és nem csak a reményt látni egy ölelésben, egy jó szóban..., mert én akármennyire próbálom, csinálom nem megy...

2015. szept. 28. 15:26
 1/2 Nevem Panni válasza:
Nehéz lesz... Velem is volt hasonló de az egy kicsit más volt. Nálam a napok múlása segített. Szomorú, szakítós zenéket hallgattam. Aztán összejött egy másik lánnyal és elmentem abból az iskolából és szépen lassan elmúlt. Nekem is tetszett ő én is neki de nem akartam vele járni...
2015. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nevem Panni válasza:
Logikus, mi?? :D
2015. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!