Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet/kell valakiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet/kell valakiből kiszeretni, ha mindennél jobban szereted?

Figyelt kérdés
...és nem megoldható, hogy ne találkozzatok/lássátok egymást.

#Kiszeretés #legyenmarvege
2015. márc. 31. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem megoldható?
2015. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mesélj
2015. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van egy szomorú hírem: Sehogy!

Még akkor se megy, ha a másik csinál valami oltári nagy baromságot ami teljesen ellenedre van. Sajnos még azután is ugyanúgy szereted.. Bocsi.


Egy sorstársad.

2015. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a lényeg, hogy csak szórakozott velem. Hol távolságtartó volt, hol meg ő jött oda hozzám, simogatott, megölelt, csókolóztunk, utána megint került. Magától már nem is keres. Amikor írtam neki, hogy ekkor és itt találkozzunk, nem írt vissza semmit, elment egy haverjával.

Ennek ellenére szeretem őt, akármennyire is kiábrándító, akárhogy is szórakozott velem. Már jártunk egyszer, akkor is ez lett a vége. Mindig csalódok benne, mégis úgy érzem, hogy én csak vele lehetek boldog. :/

2015. márc. 31. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:
4: Állítsd válaszút elé.
2015. márc. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!