Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így is összejöhet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így is összejöhet?

Figyelt kérdés

Megismertem itt egy lányt kb. 2 hónapja,azóta majdnem minden nap beszélgetünk.Úgy érzem,hogy lassan kezdek többet érezni iránta,mint barátság.A probléma az,hogy kb. 120 km van közöttünk...Szerintetek így is lehet köztünk valami a távolságon kívül?A vicci válaszokat légyszíves hanyagoljátok...


16/F


2015. okt. 3. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szeretnek lehangolo lenni...de a tavkapcs. persze mukodhet ,de nagyon nem olyan ,mint "igazabol"
2015. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Néztem pár ilyen kérdést és ezeket a válaszokat találtam rá:

- Hát abban biztos lehetsz hogy nem lesz könnyű.Nagyon megviseli az embert egy távkapcsolat..tapasztalatból tudom.

Ha mindkettőtökben van kitartás és elég bizalom,akkor hajrá! Szurkolok nektek!:)

- En 3000kmre elek a paromtol es most leszunk 3,5 eve egyutt.

18/L és a 150km meg tenyleg nem olyan veszes. Talalkozhatnatok feluton :)

- Hát..figyelj..

Ha télleg szeretitek egymást akkor kibírja ezt a nehéz időszakot.Nekem is ilyen kapcsolatom volt,de nekünk nem sikerült.Remélem nektek másképpen fog alakulni és boldogok lesztek!!!

Sok sikert!! :))

- Ez eléggé emberfüggő. Találkozzatok, beszélgessetek, töltsetek egy napot együtt, és ha mindketten úgy vagytok vele, hogy megér egy próbát, akkor vágjatok bele! ^^

16L


Én is azt mondom,hogy egy próbát mindenképp megér ;)

2015. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!