Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy fiú azt kérdezi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú azt kérdezi tőletek hogy van e barátotok és azt felelitek hogy ez bonyolult akkor csak le akarjátok koptatni vagy mi?

Figyelt kérdés
Tömören: van egy lány aki tudja hogy nekem tetszik és gyakran beszélünk is és ki is jövünk egymással szeptember óta ismerem és tudja azt is hogy nincs barátnőm és nemrég rákérdeztem hogy van e barátja És erre azt felelte hogy ez bonyolult és mikor rákérdeztem hogy mit ért ez alatt pont megzavartak és nem tudta elmondani erre hétfőn még rá térek majd de szerintetek akkor most mi van?
2015. okt. 3. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű van neki valakije akivel nincsenek meg jól.
2015. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jár senkivel, de tetszik neki valaki/szereti az exét stb...
2015. okt. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!