Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Üdv! Most akkor mi van? (Lent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Most akkor mi van? (Lent bocsi kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
Nah az lenne a kérdésem hogy akkor most hogy is van ez? Mert van egy lány akibe szerelmes vagyok. Nagyon sokat beszélünk és már mondta hogy szeret, de nem tudom hogy úgy mondta (mármint írta mert messengeren beszélünk sokat) hogy úgy szeret mint a testvérét, barátját vagy mint szerelmét... de most félek pocit megkérdezni. Mert ez már kicsit bonyolult... mert még a nyáron elmondtam neki... de ő azt mojdta hogy ő nem lenne jó barátnőnek meg, hogy most muszály a tanulásra figyelni mert ballagni fogunk év végén. De most is mondta hogy szeret meg becézget úgy hogy babám. De én félek hogy csak kedves megszólításnak érti. Mert már hallotam olyat hogy egy lány babájának hívott egy másik fiut aki csak a barátja és semmi több... de az egész nyarunkat végigbeszéltük és nem egyszer találkoztunk fagyiztunk beszéltünk és (nem hinném hogy valami nagy dolog de mindent leírok hogy hátha úgy többet tudtok mondani.) ölelkeztünk is és tödbször is. De nagyon kedves lány ezért gondolom hogy talán csak kedvességből csinálja meg mert amúgy mindenkivel nagyon kedves és aranyos. És még attól félek hogy a világ egyik leghülyébb osztályába járok és ha esetleg össze jönnénk mindenki ellenünk lenne és szemétkedne és amikor tesin öltöznénk akkor félek hogy a többi lány (mert szemét köcsögök) ezerrel baztatnák mindennel támadnák. Sajnos volt már rá példa. Még 5ben egy csaj az osztályomba össze jött egy fiúval a másik osztályből és mindenki addig baztata még a csaj be nem kattant. Az üvegajtót átverte és ahogy benne volt a zilánk a kezébe még bele is vert a falba és csak rosszul néztek rá már is támadott. Pedig ő is úgy Hogy rendes volt.

2015. okt. 1. 07:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A muszáj j-vel van, de egyébként hívd el randira és minden küderűl!
2015. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A muszáj j-vel van, de egyébként hívd el randira és minden kiderűl!
2015. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz a nyelvtan leckét... igaz hogy nem ezért jöttem ide... de köszi
2015. okt. 2. 15:29
 4/6 anonim válasza:
Bocs de szerintem ha szerelmes lenne beléd nem utasított volna vissza. Ha szerelmes beléd azt te is látod rajta. De ha nem, kérdezd ki a barátnőit. Bár talán az lenne a legjobb ha vele beszélnéd meg csak most konkrétan kérdezd meg hogy szerelmes-e beléd!
2015. okt. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as én teljesen korrekt és használható tanácsot adtam, plusz még kaptál is tőlem ajándék nyelvtanleckét. Komolyan, azeknek a mai fiataloknak semmimsem elég jó :D !!!!
2015. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát de komolyan! Hogy lehetek ilyen!? XD és mellesleg teljesen ingyen adta a nyelvtan leckét is! :D
2015. okt. 26. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!