Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Legjobb haverom belém szeretet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb haverom belém szeretett. Elég bonyolult a helyzet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát a legjobb haverom szerelmes belém és ezt már régóta tudom. Bár még nem beszéltük meg a dolgot, mindketten úgy teszünk mintha mi sem történt volna. Eközben megismertem az egyik barátját aki megtetszett nekem. Tudom, hogy nem kezdhetek ki azzal a sráccal mert akkor a haveromnak összetöröm a szívét... Tanácstalan vagyok, ti mit tennétek a helyemben?

18/L



2015. szept. 11. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

áh jaj volt részem hasonlóban. én össze is jöttem a legjobb barátjával. hát hogy mondjam azóta nem vagyunk barátok :D sőt az utcán egy szia és ennyi. bár nem bántam meg mert lekopott rólam. a végén már nagyon idegesített hogy mindig ott volt ahol én...

17/L

2015. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy elég randa. Lehet férfi és nő között őszinte barátság, csak ahhoz a hölgynek förtelmes kinézetűnek kell lenni.

Inkább élvedz a helyzetet. Gondold el, én már csak azért irigyellek, mert akkor foghatod meg a saját csöcsödet, amikor csak akarod. Okos kislány pofátlanul kihasználja az ilyesmit.

2015. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet... mindenképp meg kell beszélnetek, így nem maradhat. Te is legyél vele őszinte, beleértve azt is, hogy egyáltalán nem úgy gondolsz rá, és azt is, hogy más tetszik neked. Ha ezt elfogadja és a barátod akar maradni, akkor mérlegelj, fontos-e annyira a másik fiú, hogy kikezdj vele, mert bizony fájni fog a haverodnak is, meg neked is, sok kínos pillanatot hozva maga után. Ha mégis úgy döntesz, hogy ráhajtasz a barátjára, akkor szerintem ne előtte tedd, nem fog neki jólesni.
2015. szept. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!