Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értette? Ti mit gondoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értette? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ez a srác (22) ismert színész én (19) pedig még csak tanonc vagyok. Van egy közös barátunk, aki egy fesztivál alkalmával bemutatott minket egymásnak. A barátnője néhány méterre ült tőlünk, körülöttünk meg a rajongói. Bemutatkoztunk és azt mondta "Már sokat meséltek rólad. " majd szétváltunk,mert hívták autógrammozni.Később megint találkoztunk én a portán ültem ő pedig sűrűn kijárkált hozzánk.A körülöttünk lévők szerint engem nézett és miattam jött ki többször,de én nem láttam rajta semmit.

Majd volt egy közös fellépésünk.itt is elkerültük egymást én az első felvonásban voltam,ő a másodikban..itt azért kicsit több minden történt :) felcsúszott a szoknyám ő pedig kiejtette a kezéből az üveget,ami legurult a lépcső aljára,bámulás,szemezés stb.. :) Bejelöltem facen ismerősnek,rajtam kívül mindenkit vissza igazolt,még a 13 éves kis rajongó lányokat is,akik szintén felléptek velünk.Most legutóbb pedig azt mondta annak a barátunknak rólam,hogy "kedves,aranyos". Ez mit jelent? Nem vagyok az esete? vagy azért nem mondott semmit,mert tudta hogy úgy is vissza mondja nekem? vagy rajongónak hisz?

Ti mit gondoltok?


2015. okt. 4. 19:13
 1/3 axdvgn válasza:
Szija szerintem eselyes h bejossz neki :))leejtette az uveget is szoval ;)
2015. okt. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod.
2015. okt. 23. 02:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak hülyít. Ha barátnő mellett téged szédít, melletted is megtenné más lánnyal.
2015. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!