Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik velem ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem ilyen furcsán ez a 23 éves pasi? 15/L

Figyelt kérdés
Még nyáron ismerkedtünk meg.. első talákozáskor is poénból megfogta a kezem és ugy járkáltunk (buli szerűség volt) ..... meg felajánlotta ,hogy haza visz . meg mindig keres ... meg mondta hogy tökéletes alakom van ,meg szép a hajam .. de soha egy újjal sem nyúl hozzám ,de akkor miért ilyen furi? :O meg mindig ugrott amikor hivtuk. olyan túl kedves. meg oda adja nekem a kabátját hogy megne fázzak, ő meg a 10 fokba van egy poloba.. :O
2015. okt. 4. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Aha...most mit vársz? Mond neki szexelni akarsz vele és kész. Úgy is látszik erre vágysz.
2015. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy egy ujjal sem nyúlna hozzád, azt jelenti, hogy nem akarna megdugni....pedig hát 23 éves...biztos nem várna sokáig :)

Te meg nem vagy százas, hogy ilyeneket engedsz neki.

2015. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
semmi olyat nem engedtem neki ,:DDD nem is próbálkozik" ugy.."
2015. okt. 4. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Istenem mekkora egy szánalom mármint azon a téren h fiatal lányoknál próbálkozik , mert a saját korosztálya leszarja:D
2015. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Mindig eltudok csodálkozni a mostani 15 éves korosztályon...én 14 éves vagyok és soha nem gondolkodtam még azon hogy 23 éves srácokkal találkozzak ha pedig mégis sikerul akkor örülök is neki hogy egy újjal se nyúl hozzám.:o
2015. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Egy srác aki nem tárgyként kezel és nem akar egyből megb@xni. Ugye milyen fura egy normális srác manapság? Tetszel neki, lehet járna veled, és nem akar egyből ledönteni, hanem megvárja a visszajelzéseket tőled.

Ha neked is tetszik, és járnál vele, vagy ha csak szexelnél, akkor add jelét, hogy érdekel.

2015. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megakar dugni. Ennyi.
2015. okt. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!