Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedik egy érett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedik egy érett, intelligens pasi akkor ha azt látja hogy a kiszemelt nő sok más pasinak is bejön és legyeskednek körülötte?

Figyelt kérdés
2015. aug. 28. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Erről egy intelligens pasit kellene kérdezned:) Női szemmel szerintem az lenne intelligens hozzáállás, ha a férfi nem vesz tudomást a vetélytársakról, ugyanúgy közeledik a nőhöz, és rá bízza, ki felé fog fordulni. Ha egy másik pasi érdekli, ő veszít vele (mármint a nő..).
2015. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az a no aki hagyja, hogy legyeskedjenek korulotte, az egy intelligens pasinak egyaltalan nem jon be.


Tetszhet egy no sok ferfinak, de ettol meg nem kell hagyni legyeskedni a ferfiakat.

2015. aug. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mint intelligens pasi, ilyenkor nem féltékenykedni kezdek, hanem igyekszem megmutatni hogy miért is jobb velem lenni mint akárki mással. Hogyan lehet kitűnni a tömegből. Itt derül ki hogy ki is az igazi egyéniség:)
2015. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én, mint kevésbé intelligens és kevésbé jó külsővel megáldott férfi igyekszem minél előbb felszívódni, ugyanis nem akarok versengeni egy nőért több tucat másik férfi ellen. Magyarán ha azt látom, hogy a kiszemelt lányt több férfi zengi körül, akkor visszavonulót fújok, és a háttérben figyelem, hogy végül kivel fog összejönni. Általában jól szoktam dönteni, mert nálam fényévekkel jobb hapsival jönnek végül össze.
2015. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A legyeskedést úgy értem, hogy keresik a társaságát és látszik rajtuk hogy tetszik nekik a nő, bepróbálkoznak nála, kedveskednek neki, próbálnak flörtölni vele.

De ezt a nő nem feltétlen hagyja.

2015. aug. 28. 19:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Végig kell gondolni intelligensen, racionálisan, hogy a pasas hogyan, mivel jár jobban. Olyan lányt választ aki csinos és szép,de több pasi is nyomul rá, vagy egy prasnyát aki nem kell senkinek?


Mi a jobb? Dúsan terített asztalon megosztozni másokkal,vagy egyedül megenni a szart? ;)

2015. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Mi a jobb? Dúsan terített asztalon megosztozni másokkal,vagy egyedül megenni a szart? ;)"


Az, ha más próbálkozik nála, nem osztozkodás, hanem csak nyálcsorgatás a kirakat üvegén keresztül.

2015. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" Mi a jobb? Dúsan terített asztalon megosztozni másokkal,vagy egyedül megenni a szart? ;)"


Az, ha más próbálkozik nála, nem osztozkodás, hanem csak nyálcsorgatás a kirakat üvegén keresztül"

Sok csaj szereti kiélvezni az ilyen helyzetet; tehét még is csak istozni kellene a nőn.

2015. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

" Mi a jobb? Dúsan terített asztalon megosztozni másokkal,vagy egyedül megenni a szart? ;)"


Mi a jobb? Egy olyan nő, aki ezen két véglet között van.

2016. júl. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!