Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért viselkedik igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért viselkedik igy egy pasi?

Figyelt kérdés

Pl. van egy pasi, aki tudja egy lányról, hogy bejön neki. Ha viszont ő nem akar semmit a lánytól, mégis miért nézi állandóan, meg mosolyog rá, meg keresi a társaságát, érintését, kedvesebben viselkedik vele mint másokkal, mindig segit neki, stb...(még csak nem is baráti, hanem mondjuk csak munkatársi a kapcsolatuk), aztán meg kiderül hogy a pasinak komoly barátnője van?!

Velem ez történt, a pasi ugy viselkedett velem, ahogy leirtam, sőt még féltékeny is volt másokra, ha velem beszélt, a hangja is teljesen elváltozott, meg egy csomó minden,stb, aztán amikor én egyértelműen utaltam rá, hogy többet érzek iránta, azt mondta hogy komoly kapcsolata van! Ami kb. egy hónappal ezelőtt még nem is volt, kb. annyi ideje van neki az a csaj, tehát olyan hű de komoly nem is lehet...na mindegy, csak ezt szeretném megtudni, hogy a pasik miért csinálnak ugy, mintha szeretnének valamit a nőtől, amikor közben nem is?? Mi játszódik le ilyenkor egy férfi fejében???


2015. jún. 16. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Jajj édes istenem, nem érted igaz? :)

Ezeknek az eseteknek a 99%-ban nem mernek többet. És tátámm megszületett a válasz :)

2015. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak szórakozott veled és az érzéseiddel. Gondolj arra ő többet vesztett mint te, te csak egy tapasztalatot, ő meg egy olyan személyt, aki szerette:D
2015. jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es, hogy érted azt, hogy nem mernek többet?
2015. jún. 16. 22:42
 4/4 A kérdező kommentje:

De közben meg egy tök komoly, érett, megfontolt pasi, nem az a tipus aki csak ugy kihasznál meg szórakozik nőkkel...

Mondjuk azt is hozzá kell tennem, hogy nemrég volt egy nézeteltérésünk, mert eléggé megbántottam őt (nem szándékosan, most hosszu lenne leirni hogy mivel, valójában egy munkahelyi dolog volt, amit ő személyes sértésként fogott fel, pedig én nem annak szántam), és azóta, az utobbi napokban eléggé szivatós stilust vett fel velem szemben, teljesen máshogy viselkedett mint előtte...az is eszembe jutott, hogy lehet hogy nem a legjobb időt választottam arra hogy az érzéseimet feltárjam neki, mert ő még mindig meg van sértődve rám...és ez az állitolagos komoly kapcsolata, ez egy külföldi csaj, kb. egy hónapja jött ide hozzá, előtte kb. fél évvel volt ő a csajnál kirándulni egy hétre...tehát egy hónap alatt lett hú de komoly, közben meg másoktól azt hallottam h nem is komoly neki, ill. nem is biztos h a barátnője....

2015. jún. 16. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!