Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nekem nagyon tetszik es a legjobb baratok vagyunk..en oszinten szerelmes vagyok belé de kétlem hogy o is pont igy erezne irántam...mar eleg regen toltotte be a 16. évét(aug utolso napjai) viszont en nem voltam itthon hogy megajandekozzam es most utolag szeretnem megtenni ezt. A lenyeg hogy osztalytarsnom es tavasz vege ota vagyunk igazan jo allapotba es mostmar tenyleg,nagyon jo,kedves,vicces,nagyon jo a humorerzeke es szereti ha viccelodok. Olyan ajandekot szeretnek neki venni ami teljesen egyedi es a baratsagunkat jelkepezi.Azt szeretnem neki sugallni hogy nagyon sokat szamit nekem.Gondoltam a kedvenc csokijara + egy viragra amit nem tudok milyet vegyek es hanyat + valami egyedi targyat,amiben szinten a segitsegeteket kerem.Szerintetek ez eleg lesz?

Nagyon sokat szamitana a valaszotok mert akar a jovomet is formálhatja :) Koszonom szepen elore is!

16/F



2015. okt. 4. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl.egy ekszert,parfumot,viragot(kerdezd meg a legjobb baratnojet,ha ismered)hogy mit szeret:)sok sikert☺
2015. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ilyen tollat vettem már több barátnőmnek,és belegravíroztattam a nevét. Nem tudom ez árban bele fér-e, de mindennel eggyütt nekem 5.000 Ft volt eddig mindig.

[link]

2015. okt. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva, a virág nagyon jó. Sztem egy kis csokor rózsaszín rózsát (a rózsa mindig tuti) v vmi ilyesmit. Ha emellé szeretnél még vmit akk csokit és vagy írj neki vmit személyesen.
2015. okt. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!