Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen ajándékot vegyek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vegyek a barátnőmnek 1éves évfordulóra?

Figyelt kérdés
Két hét és egy évesek leszünk a barátnőmmel. Semmi ötletem nincs mit vehetnék neki, mivel lephetném meg. Ha tudtok jó ötleteket ne habozzatok! :D 18/L;19/F

2015. jún. 9. 01:40
 1/4 anonim válasza:

Személyeset!De te tudod,miket szeret :)

Én pl nagyon örülnék valami olyannak amiről tudnám, hogy nem csak megvette, hanem foglalkozott vele.

2015. jún. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Borosta2 ***** válasza:
utb-650 hátsókerék.
2015. jún. 9. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
vibrátort
2015. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Első válaszoló vagyok.Én pl örülnék egy szívecske medálnak, amibe belerakod kettőtök képét(ez ilyen kinyitható medál). Szerintem ezüstöt vegyél, mert az nem lesz csúnya, ha víz éri és nem is olyan drága. :) De teljesen jó a bizsu is, ez csak tanács volt.És vehetsz hozzá láncot, vagy csak egy pici ékszerdobozt amiben átadod. + valami olyasmi, hogy sütsz neki valamit, vagy csak csinálsz valami programot :)
2015. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!