Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki tud mondani valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud mondani valami kamu indokot, hogy miért nem írtam neki?

Figyelt kérdés
Van egy csaj,megigértem neki hogy írok pénteken vagy szombaton,azt vasárnap este jutott eszembe hogy kicsit elfelejtettem :D

2015. okt. 5. 11:22
 1/7 Great Saiyagirl válasza:
100%
Írd meg az igazat. Mindenkinek van 30 másodperce, hogy dobjon egy üzenetet, szóval bármit is hazudnál gyenge kifogás lenne, és onnantól kezdve nem sok esélyed lenne nála.
2015. okt. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elütött egy kamion és kómában feküdtél, aztán vasárnap este a tény hogy holnap hétfő, még a kómából is felébresztett, és még így is az első dolgod az volt hogy a lánynak írj. Hmm ezen tuti meghatódna
2015. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Légy őszinte, egyenesen mondd meg neki az igazat. Gerinctelen dolog, ha ilyen helyzetben elkezdesz kamuzni.
2015. okt. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok dolgod volt,és kiment a fejedből. Ennyivel el is lesz intézve.
2015. okt. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Mondd meg az igazat. Vagy akár az, hogy bocsi, nem volt internet a hétvégén nálunk.
2015. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az árokban fetrengtél részegen egész hétvégén.
2015. okt. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan nagy dolog? Ilyeneket, sőt "rosszabbakat" is elkövetettem már és mégis "megbocsájtottak" a lányok.

Ne írj semmi kifogást, egyszerűen írj rá. Lehet nem is fog rákérdezni hogy miért csak most írsz, ha igen akkor megint ne írj neki 3 napig :D és így tovább

2015. okt. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!