Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmerjem mondani a csajnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmerjem mondani a csajnak, hogy még sose volt csajom? Kicsit gáz 20 évesen szerintem!

Figyelt kérdés

Akkor férfi az ember, ha minél több csajt megfektetett már! Milyen szégyen már, hogy 20 évesen 0nál tartok?

Hazudjam, hogy volt már csajom?


Vagy úgyis lebukok?

Ő olyan sikeres lány, ahhoz szokott hogy a barátai sok lánnyal voltak már!

20f



2014. júl. 14. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Legyél őszinte. Nem gát, én 18 voltam amikor először smároltam és összejött az első barátnő. azóta is vele vagyok , egy boldog pár vagyunk, egy féléves gyerkőccel, és én sem vagyok egy csődör meg ő sem az a bevállalós vagány ribi alkat, mégis az ágyban állatok vagyunk és olyanokat kefélünk annyira beteg és perverz állatok vagyunk, hogy sok 150 trófeás machó is csak lesnem, hogy ilyet is lehet az ágyban csinálni??? :D :D :D
2014. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én 19 éves vagyok énis 0 nál tartok még :/
2014. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szard le az egészet te eddig nem voltál mert így alakultak a dolgok, hittel a hazugságoknak és annak ,hogy nem vagy elég jó pedig az vagy! 20ev nem nagy dolog vannak akik ennél sokkal idősebbek es mégsem volt nőjük vállald be ,hogy neked se lehetsz te meg nagy kaszanova is es gondolj arra ,hogy neked meg minden sokkal érdekesebb lehet mint olyanoknak akiknek sok nőjük volt nekik mar nem lesz annyira színes mint neked :) ennek is meg van a maga jó oldala fel a fejjel előre es csak pozitívan!!ne hagyd ,hogy barmi megállítson céljaid elérésében es ne higgy a hazugságoknak! en hiszem ,hogy te is egy nagyszerű ember vagy aki megérdemli ,hogy azt kapja amit szeretne
2014. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, jobb, ha tudja, hogy tapasztalatlan vagy, mint ha szimplán bénának tart az ágyban.
2014. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ha kérdezi, megmondod és kész, nem kell ezt reklámozni


és az se biztos, hogy lebuksz, én 18 évesen vesztettem el, és a barátnőm nekem esett utána, hogy tuti hazudok, mert túl jól ment minden, én biztos nem voltam szűz

2014. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy a csaj milyen, de én például személy szerint még örülnék is neki, hogyha a 20 éves barátomnak nem volt előttem 30 kapcsolata: így kevésbé tartanám elképzelhetőnek, hogy csak egy skalpnak tekint a gyűjteményében.

Ha szeretitek egymást, akkor a tapasztalatlanságod se kéne hogy problémát jelentsen...


17l

2014. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3%

Kérdező.


Őszintén mondom, hogy soha nem mondd el egy csajnak se ezt!


Az a lány, akivel elvesztettem a szüzességem, sosem tudta meg hogy ő volt nekem az első. Azt mondtam neki hogy már volt előtte pár barátnőm és az egyikkel már le is feküdtem. Abszolút nem buktam le és nem volt feltűnő a dolog.


Amíg el nem értem egy olyan számot a valóságban, amit megfelelőnek tartottam (2-3 barátnő, 5-10 alkalmi kapcsolat), addig mindig hazudtam a korábbi kapcsolataim mennyiségét illetően. Jól tettem, mert sosem volt problémám ebből. Nem akarom megtudni, hogyha az igazat mondtam volna, akkor mikkel kellett volna szembenéznem. Szerintem te se kísérletezgess, menj biztosra.

2014. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

akkor én elásom magam a kertbe :D


26 év 0 csaj

2014. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem meg egyáltalán nem gáz hogy nem volt még, nálam inkább az a kérdés merül fel, hogy téged nem zavar hogy neki már sok barátja volt...? Hazugsággal kezdeni egy kapcsolatot nem érdemes, persze attól függ milyen kapcsolat, de én most a komolyakra értettem.


Sokkal gázabb az, hogy te szégyenként éled meg hogy még nem volt...

2014. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hazudni meg nagyon gáz.
2014. júl. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!