Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az utcán valaki lábán meglehet...

Az utcán valaki lábán meglehet mondani, hogy kamu vagy eredeti air max van?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Mint szinte bármi másból, úgy az Air Maxből is van igen silány és zavarba ejtően pontos másolat is. Utóbbi esetén nyilván nehezebb kiszúrni, a cipőt jól (fel)ismerő fanatikusoknak is kétszer kell ránézni, hogy kiszúrják a turpisságot. De a nagy részük szerintem a másik típus, azaz ami fél km-ről is virító fake. Itt főleg a forma az árulkodó, de az anyagválasztás és a színkombináció is.
2014. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vannak egyes hamis szín kollekciók amiket nem gyárt a cég, láttam fehér rózsaszín kombinációt, aminek nem egyezett a szín elhelyezkedése a gyárival.


Egyébként meg csak sima 90-es meg command modelleket láttam, a hyperfuse-t pl nehéz hamisítani a gumis hatása végett

2014. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!